YouTube doesn't want you know this subscribers secret
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

„Stawiałem, byłem Panem, miałem przyjaciół. Do czasu” – 7 metrów pod ziemią

Follow
7 metrów pod ziemią

🎥 ZBIERAMY NA SPRZĘT, WESPRZYJ NAS: https://goo.gl/npfXpA
✅ FB: https://goo.gl/C32MCu
✅ INSTA: https://goo.gl/GqfdEv | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

W tym tygodniu Rafał Gębura rozmawia z Adamem, który zarabiał na życie sprzedając narkotyki. Adam opowiada o tym, dlaczego zdecydował się na taki krok i jak od środka wygląda narkobiznes.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo) „Najgorszy jest zapach”. Jak wygląda SPRZĄTANIE PO ZGONACH? – 7 metrów pod ziemią. „Tam, gdzie policja wchodzi z bronią, my wchodzimy z notesem i długopisem” – 7 metrów pod ziemią. Jaka jest NAJCENNIEJSZA rzecz, którą odbierają NARKOTYKI? – 7 metrów pod ziemią. KOREKTA PŁCI. Rok na TESTOSTERONIE – 7 metrów pod ziemią. W sierpniu utonęło już 89 osób. To oni wyławiają ich ciała – 7 metrów pod ziemią. 7 METRÓW POD ZIEMIĄ ma problem z kościołem? *Rafał Gębura w Maluchu | DUŻY W MALUCHU. Jak przeżyć ŚMIERĆ własnego DZIECKA? – 7 metrów pod ziemią. Seks z dziewczynami z Babinca (Superwizjer TVN). Mroczne zakątki BERLINA. Jak OKRADAŁEM wasze domy – 7 metrów pod ziemią.

posted by asishasg


Recommended