Secret weapon how to promote your YouTube channel
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

„Stawiałem, byłem Panem, miałem przyjaciół. Do czasu” – 7 metrów pod ziemią #63

Follow
7 metrów pod ziemią

🎥 ZBIERAMY NA SPRZĘT, WESPRZYJ NAS: https://goo.gl/npfXpA
✅ FB: https://goo.gl/C32MCu
✅ INSTA: https://goo.gl/GqfdEv | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

W tym tygodniu Rafał Gębura rozmawia z Adamem, który zarabiał na życie sprzedając narkotyki. Adam opowiada o tym, dlaczego zdecydował się na taki krok i jak od środka wygląda narkobiznes.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo) „To bardzo niewdzięczna praca”. Ile zarabia STRIPTIZERKA? – 7 metrów pod ziemią #44. CAŁA PRAWDA o 7 METRÓW POD ZIEMIĄ! Jak wygląda życie i SEKS w kilkuosobowym związku? – 7 metrów pod ziemią #2. Jak w Polsce usiłuje się „leczyć” HOMOSEKSUALIZM? – 7 metrów pod ziemią #19. „Jestem dowodem na to, że ORIENTACJI SEKSUALNEJ nie da się zmienić” – 7 metrów pod ziemią #59. Jak TRUDNE DZIECIŃSTWO wpływa na dorosłe życie? – 7 metrów pod ziemią #30. Jak wygląda świat BEZ SEKSU? – 7 metrów pod ziemią #35. Karaibski koszmar - Koszmarna wyprawa Film dokumentalny Lektor PL. Miliardowy Okup - Lektor PL_Full HD. Botoks 2017 Film prod Patryk Vega POLiSH 1080p.

posted by asishasg


Recommended