Get real, active and permanent YouTube subscribers
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

PALU AİLESİNİN EN KISA VE EN NET ÖZETİ - ANLAMAYAN KALMAYACAK ! - AĞIZDAN AĞIZA

Follow
Ağızdan Ağıza

Bütün Türkiye'nin tüm detaylarıyla bilmek istediği Palu ailesini en kısa ve en net şekilde özetleyerek hazırladığımız videomuz yayında.

Öncelikle videoda anlattıklarımız Müge Anlı'nın programından derlediğimiz bilgiler olup hiçbirinin kesinliği yoktur ve tamamı suçlar kesinleşene kader birer iddiadır. Diğer yandan konu o kadar karışıktı ki bazı hatalarımız olmuş olabilir ki birini farkettik bile, Havva Palu'nun kardeşinin adı Gülbahar değil Emine Tahnal dır. Gülbahar ise Harun Palu'nun kız kardeşi yani İsa Emine Meryem ve Fatih'i halasıdır.

Videonun bir yerinde "şimdi buraya kadar herşey normal gibi gözükebilir" şeklinde bir cümlemiz var. Videoyu gece çekmemiz ve olayların karışıklığı sebebiyle malesef saçma sapan bir cümle kullanmışız. Belirli bir yayın saati verip o saate yetiştiremeyince tekrar izleme fırsatımızda olmadı. Amacımız olayı en kısa ve en anlaşılabilir şekilde anlatmaktı fakat bu sebeplerden dolayı hatalarımız oldu. Montajda ki hatalarda bundan kaynaklı. Bahsettiğimiz durumlar için affınıza sığınıyoruz. Allah bu olayda suçlu olanların cezasını versin, suçsuzlarında bir an önce bu pisliklerden kurtulmasına yardım etsin diyoruz.

Instagram Hesabımız : https://www.instagram.com/agizdanagiza
Furkan Akın : https://www.instagram.com/furkanakin
Murat Saglam : https://www.instagram.com/themuratsaglam

#paluailesiCredits: © Music Copyright 2014 Mattia Cupelli
Music Link: https://www.youtube.com/watch?v=-zvQoPyY2XE PALU AİLESİ NE KADAR CEZA ALACAK? DAMAT TUNCER NE OLACAK? Palu Ailesi Dosyası - 2. Kısım. Palu ailesi hikayesiyle dehşete düşürdü! Müge Anlı Palu ailesi olayı nedir? (Son durum). Palu Ailesi için şok iddialar. Palu Ailesi İtiraf Etti Şok Açıklamalar - Palular Ne Yaptı? Olayların Özeti ne? ✅ Baba dışında Palu ailesinin tüm fertleri tutuklandı. Palu ailesinin komşuları Tuncer'i anlatıyor. Nilay'ın beraber yaşadığı Yaşar stüdyoda... - Esra Erol'da 4 Ocak 2019. Havva Palu'yu ikna ettiler... - Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Ocak 2019. Palu ailesi neden Müge Anlı'ya başvurdu? - Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Ocak 2019.

posted by luomas41


Recommended