15 YouTube views, likes subscribers in 10 minutes. Free!
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

PALU AİLESİNİN EN KISA VE EN NET ÖZETİ - ANLAMAYAN KALMAYACAK !

Follow
Ağızdan Ağıza

Bütün Türkiye'nin tüm detaylarıyla bilmek istediği Palu ailesini en kısa ve en net şekilde özetleyerek hazırladığımız videomuz yayında.

Öncelikle videoda anlattıklarımız Müge Anlı'nın programından derlediğimiz bilgiler olup hiçbirinin kesinliği yoktur ve tamamı suçlar kesinleşene kader birer iddiadır. Diğer yandan konu o kadar karışıktı ki bazı hatalarımız olmuş olabilir ki birini farkettik bile, Havva Palu'nun kardeşinin adı Gülbahar değil Emine Tahnal dır. Gülbahar ise Harun Palu'nun kız kardeşi yani İsa Emine Meryem ve Fatih'i halasıdır.

Videonun bir yerinde "şimdi buraya kadar herşey normal gibi gözükebilir" şeklinde bir cümlemiz var. Videoyu gece çekmemiz ve olayların karışıklığı sebebiyle malesef saçma sapan bir cümle kullanmışız. Belirli bir yayın saati verip o saate yetiştiremeyince tekrar izleme fırsatımızda olmadı. Amacımız olayı en kısa ve en anlaşılabilir şekilde anlatmaktı fakat bu sebeplerden dolayı hatalarımız oldu. Montajda ki hatalarda bundan kaynaklı. Bahsettiğimiz durumlar için affınıza sığınıyoruz. Allah bu olayda suçlu olanların cezasını versin, suçsuzlarında bir an önce bu pisliklerden kurtulmasına yardım etsin diyoruz.

Instagram Hesabımız : https://www.instagram.com/agizdanagiza
Furkan Akın : https://www.instagram.com/furkanakin
Murat Saglam : https://www.instagram.com/themuratsaglam

#paluailesiCredits: © Music Copyright 2014 Mattia Cupelli
Music Link: https://www.youtube.com/watch?v=-zvQoPyY2XE Palu Ailesi Dosyası - 3. Kısım. SON DAKİKA PALU AİLESİ İTİRAFLARI ! KISA ÖZET OLARAK TÜM AİLE KİM KİMDİR ? Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri konuşuyor - Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Ocak 2019. MÜGE ANLI PALU AİLESİ ÖZETİ | ERDOĞAN'DAN PALU AİLESİ YORUMU. Meryem Tanhal nereye gömüldü? - Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Ocak 2019. Beklenen haber geldi: Tuncer ve Emine gözaltına alındı! - Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak 2019. Palu Ailesi İtiraf Etti Şok Açıklamalar - Palular Ne Yaptı? Olayların Özeti ne? PALU AİLESİ müge anlının donduğu an. PALU AİLESİ NE KADAR CEZA ALACAK? DAMAT TUNCER NE OLACAK? Müge Anlı'da DNA testi sonucunu duyan adam eski karısı Birgül Memiş'in gırtlağına yapıştı.

posted by luomas41


Recommended