15 YouTube views, likes subscribers in 10 minutes. Free!
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

PALU AİLESİ En Açık Özet

Follow
DoraPedia

Portal kanalıma hoşgeldiniz. Hazırsanız uzaya çıkabiliriz.

Sırlarla dolu Palu ailesine tanıklık ederken, işin içinde akıl almaz olaylar olduğunu anladık. İzlerken fark edemediğiniz tüm detayları bu video'da göreceksiniz.
İzlemeyenler, nedir bu Palu ailesidir gidiyor diyenler için kısaca özetleyeceğim. Programa ilk olarak Meryem ve kızı Melike’nin kayıp olduğu iddiasıyla başvuruyorlar. Başka bir iddiaya göre bu kişiler aile içinde öldürülüyor hatta aile ilk ifadelerinde Tuncer’in öldürdüğünü söylüyor fakat sonradan ifadelerini değiştiriyorlar. Bunun üzerine Müge Anlı polislere çağrı yapıyor ve öldürüldüğü iddia edilen Meryem ve kızı Melike’nin cesedini bulmak üzere arama başlatıyor.
Bu arada Palu Ailesinin psikolojik durumunu ele alacak olursak ailede genel bir korkaklık var. Ve bunun sebebi de DİN FAKTÖRÜ. Yani BAĞNAZLIK.
Olaylar ailenin damadı yani Emine’nin kocası Tuncer Ustael üstünden ilerliyor.
Bu adam aileyi hem diziyor, hem de düzüyor...

İyi seyirler. Videoların devamı için abone olmayı unutma :)
Instagram ► https://www.instagram.com/its_me_nymphetamin/
Twitter ► https://twitter.com/DNymphetamin

KANDIRMA SANATI: SİHİRBAZLIK
https://www.youtube.com/watch?v=6QFHdnIuGM8

Kevin MacLeod sanatçısının Blue Sizzle - Madness Paranoia adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100385'>http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100385
Sanatçı: http://incompetech.com/ Havva hanım, 2008 yılında bebeğini mi öldürdü? - Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ocak 2019. Palu Ailesi ve Müge Anlı (Güncellenmiş) Aslında Kim? ''Korku evi gibiydi, her yerde domuz yağı ve sirke vardı'' - Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ocak 2019. ''Meryem'in gömüldüğü yeri biliyorum'' - Müge Anlı ile Tatlı Sert 31 Aralık 2018. Kayıp Meryem'in kredi kartı İsa'nın cebinden çıktı - Müge Anlı ile Tatlı Sert 25 Aralık 2018. Müge Anlı, Meryem'in şikayet mektubunu okuyor - Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak 2019. ✅ Baba hariç Palu ailesinin tüm fertleri tutuklandı. PALU AİLESİ. MÜGE ANLI PALU AİLESİ ÖZETİ | ERDOĞAN'DAN PALU AİLESİ YORUMU. Soramazsın 3. Bölüm | Transeksüel.

posted by thomass0t


Recommended