Buy real YouTube subscribers. Best price and warranty.
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

Michalkiewicz: Polska podjęła się roli amerykańskiego dywersanta na Europę Wschodnią

Follow
wSensie.tv

Rafał Otoka-Frąckiewicz i Stanisław Michalkiewicz, czyli najlepszy duet w Internecie cofa się w czasie do 2018 r. i na celownik bierze słowa Beaty Szydło o zaatakowaniu przez Rosję ukraińskich okrętów. To nie koniec atrakcji, bo będzie jeszcze o Bushu seniorze, który nie miał problemu z atakowaniem innych krajów.
W dzisiejszym odcinku "w podwójnym nelsonie" dowiecie się co, mistrz Stanisław Michalkiewicz sądzi o Ameryce, Rosji i co do tego wszystkiego ma Polska.
👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCKc2...
👉👉 POLUB NAS NA FB: https://www.facebook.com/wsensiepl/
👉👉 ŚLEDŹ NAS NA TT: https://twitter.com/wSensie
👉👉 ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW: http://wsensie.pl Nowy wywiad! Stanisław Michalkiewicz - wolny rynek w oczach Polaków od lat 70. do dziś. Stanisław Michalkiewicz: Wszyscy będziemy musieli się obrzezać? WSPANIAŁY WYKŁAD MICHALKIEWICZA O AKTUALNEJ SYTUACJI POLITYCZNEJ POLSKI! Kneset chciał zbrodniczo opodatkować wszystkie kościoły katolickie w Jerozolimie! STANISŁAW MICHALKIEWICZ: CO ZROBIĆ, ŻEBY NIE ZOSTAĆ LEWAKIEM? [Q&A#1]. Jarosław Kaczyński staje się niebezpieczny dla Polski i Polaków! - Stanisław Michalkiewicz. Europa sama się doprowadza do stanu psychicznej bezbronności! - Stanisław Michalkiewicz. Betryzacja społeczeństwa postępuje czyli eunuchoidalna propaganda zbiera owoce - S. Michalkiewicz. Musisz to wiedzieć(413) Gdyby nie rządy po '89 bylibyśmy potęgą gospodarczą? Michalkiewicz: 'W przededniu nowych frontów'.

posted by vileji8z


Recommended