How to get free YouTube subscribers, likes and views?
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

Michalkiewicz: Polska podjęła się roli amerykańskiego dywersanta na Europę Wschodnią

Follow
wSensie.tv

Rafał Otoka-Frąckiewicz i Stanisław Michalkiewicz, czyli najlepszy duet w Internecie cofa się w czasie do 2018 r. i na celownik bierze słowa Beaty Szydło o zaatakowaniu przez Rosję ukraińskich okrętów. To nie koniec atrakcji, bo będzie jeszcze o Bushu seniorze, który nie miał problemu z atakowaniem innych krajów.
W dzisiejszym odcinku "w podwójnym nelsonie" dowiecie się co, mistrz Stanisław Michalkiewicz sądzi o Ameryce, Rosji i co do tego wszystkiego ma Polska.
👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCKc2...
👉👉 POLUB NAS NA FB: https://www.facebook.com/wsensiepl/
👉👉 ŚLEDŹ NAS NA TT: https://twitter.com/wSensie
👉👉 ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW: http://wsensie.pl Europa sama się doprowadza do stanu psychicznej bezbronności! - Stanisław Michalkiewicz. STANISŁAW MICHALKIEWICZ: CO ZROBIĆ, ŻEBY NIE ZOSTAĆ LEWAKIEM? [Q&A#1]. Polska w roku wyborczym - Stanisław Michalkiewicz w Gdańsku 17.01.2019. Prof. Cześnik: 38 proc. dla KO? Mało prawdopodobne, ale polska polityka uwielbia zaskakiwać. Brejza: Polacy nie nabiorą się na nowe twarze PiSu | #RZECZoPOLITYCE. GRUBO! MICHALKIEWICZ WSPOMINA PAWŁA ADAMOWICZA! Nasi Umiłowani Przywódcy chcą, by nienawiść została znienawidzona, ale to już było! - Michalkiewicz. Stanisław Michalkiewicz na OSTRO: Kim są naziści a kim szabesgoje? Przyszłość prawicy i Polski? LIVE. DLACZEGO W POLSCE JEST DOBRZE, ALE NIE BEZNADZIEJNIE? – MICHALKIEWICZ WYJAŚNIA! Michalkiewicz mocno o Generale Romanie Polko.

posted by vileji8z


Recommended