YouTube doesn't want you know this subscribers secret
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

Komentarz Tygodnia: Oni zatopili 'Titanica'

Follow
GadowskiTV

Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► http://bit.ly/2hpaHeW
Książka "Szlag trafił!" ► http://gadowskiksiegarnia.pl

Informacje o spotkaniach ►25:29

O występie Lecha Wałęsy w rosyjskiej telewizji, o książce Radosława Sikorskiego, o perypetiach z dyrekcją obozu Auschwitz, o aniołkach Glapińskiego, o pomocy WOŚP, a na koniec zapowiedź najbliższych spotkań.
_

"Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:

http://www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
__

http://gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności Balli Marzec i Rola o handlu dziećmi, aferze z dzikami, wypłatach w NBP, nowej prawicy i hipokryzji! Wojtunik o 'dwórkach' Glapińskiego: to kumoterstwo i klientelizm | Onet Opinie. Komentarz Tygodnia:Wałęsa i rzeczy poważne. WITOLD GADOWSKI - NIEMIECKIE KONCERNY MEDIOWE PROWADZĄ WOJNĘ Z POLSKĄ HISTORIĄ. Komentarz Tygodnia: Wielki Marsz Polaków. Jedwabny Szlak w praktyce. Kazanie - ks. P. Natanek 09.01.2019. Komunistyczna agentura w Kościele Katolickim? Gadowski, Gmyz i dr Bułhak! Stanisław Michalkiewicz: WOŚP to pretekst do tresowania polskiego narodu. Prof. Andrzej Zybertowicz o zarobkach w NBP: Nie wiem, jaki prezydent ma pogląd w tej sprawie.

posted by geary14baller1k


Recommended