How to get free YouTube subscribers, likes and views?
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

Jak wygląda praca na LUKSUSOWYCH JACHTACH? – 7 metrów pod ziemią

Follow
7 metrów pod ziemią

👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

Tym razem Rafał Gębura spotkał się z Klaudią Szydło, która pracuje jako stewardessa na luksusowych jachtach. Klaudia opowiada o tym, jak udało jej się dostać pracę jako „yachtie” i z jakimi wyzwaniami wiąże się ten zawód.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo) „Jestem dowodem na to, że ORIENTACJI SEKSUALNEJ nie da się zmienić” – 7 metrów pod ziemią. Jak wygląda świat BEZ SEKSU? – 7 metrów pod ziemią. Dlaczego SYRYJCZYK ucieka z OJCZYZNY? – 7 metrów pod ziemią. „Tam, gdzie policja wchodzi z bronią, my wchodzimy z notesem i długopisem” – 7 metrów pod ziemią. WYSŁUŻONE RADIOWOZY i POMPOWANIE STATYSTYK, czyli realia służby w POLICJI – 7 metrów pod ziemią. Jak wygląda praca KOMORNIKA? – 7 metrów pod ziemią. „Brałam DOPALACZE. Cenę płacę DO DZIŚ” – 7 metrów pod ziemią. W sierpniu utonęło już 89 osób. To oni wyławiają ich ciała – 7 metrów pod ziemią. Jak wygląda życie i SEKS w kilkuosobowym związku? – 7 metrów pod ziemią. Ile warte jest LUDZKIE ŻYCIE? – 7 metrów pod ziemią.

posted by asishasg


Recommended