Free views, likes and subscribers at YouTube. Now!
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

Jak wygląda praca na LUKSUSOWYCH JACHTACH? – 7 metrów pod ziemią #60

Follow
7 metrów pod ziemią

👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

Tym razem Rafał Gębura spotkał się z Klaudią Szydło, która pracuje jako stewardessa na luksusowych jachtach. Klaudia opowiada o tym, jak udało jej się dostać pracę jako „yachtie” i z jakimi wyzwaniami wiąże się ten zawód.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo) STALKER zmienił moje życie w PIEKŁO – 7 metrów pod ziemią #24. Rafał Gębura (7 metrów pod ziemią) | o pracy dziennikarza, zarobkach i swoim kanale! Kilka trudnych pytań o macierzyństwo. Myśląc Inaczej, odc. 23. Dlaczego SYRYJCZYK ucieka z OJCZYZNY? – 7 metrów pod ziemią #9. Jak wyglądało ŻYCIE W ZAKONIE? I dlaczego odeszłam? – 7 metrów pod ziemią #45. Tajemniczy Wszechświat: Nieodkryte Światy- Film Dokumentalny LEKTOR PL. Ile tak naprawdę kosztuje remont silnika i DLACZEGO ??? TAK czy NIE // pójdę do The Voice? 💬🧠. Sergio Ramos World's Best Defender 2018 || Crazy Skills ||. Nauka ANGIELSKIEGO z Arleną Witt - WNOP #110.

posted by asishasg


Recommended