Grow your YouTube views, likes and subscribers for free
Get Free YouTube Subscribers, Views and Likes

Alita: Bojový anděl (2019) CZ dabing HD trailer

Follow
Totalfilm.cz

v kinech od: 14. 2. 2019 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz
Alita je normální holka s robotickým tělem, předurčená k velkým věcem. Jen o tom zatím neví. James Cameron a Robert Rodriguez, dvě výjimečná jména světové kinematografie, vás zvou na neobyčejný příběh o pádu anděla a zrození bojovnice.

Svět vzdálené budoucnosti není ideálním místem k životu, přesto v něm žijí lidé, kteří nezištně pomáhají jiným. Tak třeba kyberdoktor Ido (Christoph Waltz) prolézá skládky, aby našel funkční součástky, které může implantovat lidem, co o část těla přišli. Takhle objeví Alitu (Rosa Salazar), poničeného kyborga se srdcem a duší dospívající dívky, a vrátí jí život.

Po probuzení Alita vůbec nic neví. Nepamatuje si svou minulost, nepoznává svět kolem sebe, ale okamžitě nasává nepřeberné množství nových informací. Se životem vrstevníků Alitu seznamuje Hugo (Keean Johnson), mladý rebel s motorkou, který ji od prvního setkání mimořádně imponuje. Díky své zvědavosti pozná Alita i odvrácenou stránku města Iron City, v němž s doktorem Idem žije. Fyzickou konfrontací se zdejším podsvětím v sobě objeví mimořádné, smrtící schopnosti. V tu chvíli se dostane do hledáčku skupiny nájemných zabijáků, kteří terorizují město, ale teď dostali jediný úkol – najít a zničit Alitu. Z obyčejné kyberholky se stane bojový anděl. A konečně si vzpomene, jaké je její poslání.

Rosa Salazar svou postavu popisuje velmi přesvědčivě: „Alita je stejná jako já. Má celou paletu emocí. Je nejistá. Je statečná. Je odvážná. Je silná. Je zvědavá a je vzdorná. Je mocná a je slabá. Má opravdovou duši a myslím si, že ji po celou dobu v sobě nosí,“ říká herečka. „Každý dospívající se hledá. Alita taky. Jen navíc zjistí, že má unikátní schopnosti a že může zachránit svět, ve kterém žije,“ dodává režisér Rodriguez. Ledové království II (2019) teaser CZ titulky HD. Řbitov zviřátek (2019) CZ HD nový trailer (horor od autora TO). Potomek (2019) CZ HD trailer. X-Men: Dark Phoenix (2019) CZ dabing HD trailer. To Kapitola 2 (2019) finální hlavní trailer CZ HD. Aquaman (2018) CZ dabing HD trailer. Godzilla 2: Král monster (2019) CZ HD trailer. Šprtky to chtěj taky (2019) CZ HD trailer. Alita: Battle Angel | Behind the Scenes with WETA | February 8 | Fox Star India. Tenkrát v Hollywoodu (2019) film o filmu CZ HD.

posted by ta1wa2n1o6


Recommended